Kobiety dużą uwagę przykładają do tego jak wyglądają ich włosy. Nic dziwnego, odpowiednio zadbane długie i lśniące włosy naturalne potrafią dodać urody ich posiadaczce, sprawiając, że ta będzie się czuła atrakcyjna i pewna siebie. Każda kobieta, która marzy o posiadaniu gęstych, zdrowych i zadbanych pasm powinna zdecydować się na wygodne rozwiązanie, jakim są włosy clip in.

To rewolucyjne rozwiązanie pozwala w prosty i wygodny sposób zagęścić i odświeżyć włosy nie wymagając przy tym przeprowadzania kosztownych zabiegów i długotrwałego oczekiwania na efekty stosowanych kosmetyków, a zastosowane do ich produkcji włosy naturalne sprawiają, że fryzura wygląda w pełni autentycznie.

Przejdź do sklepu

Dostępny w naszej ofercie tupet damski clip in inaczej zwany również systemem włosów doczepianych charakteryzuje się najwyższą jakością wykonania. Dla uzyskania jak najlepszego efektu tupet posiada w swym składzie wyłącznie włosy naturalne. Poniżej postaramy się bliżej przedstawić doczepiane włosy, tak bo decyzja o ich zakupie podjęta została w sposób świadomy.

tupet włosy doczepiane clip in

tupet włosy doczepiane clip in

Dla kogą są włosy doczepiane clip in?

Włosy clip in, w przeciwieństwie do peruk są przeznaczone dla osób, które nie utraciły włosów naturalnych. Jest to szczególnie istotne, ponieważ włosy na klipsy, muszą mieć odpowiednią powierzchnię, do której następnie zostaną umocowane.

Jest to rozwiązanie kierowane głównie do kobiet, które nie chcą przeprowadzać trwałego zabiegu, pozostawiając sobie pełną swobodę w kwestii fryzur oraz dla osób, u których wystąpiło przerzedzenie włosów naturalnych. Popularna dopinka do włosów pozwala w prosty i wygodny sposób zmienić nasze włosy bez konieczności odwiedzania fryzjera. Zastosowana technologia clip in sprawia, że włosy można samodzielnie zakładać i zdejmować w dowolnym momencie.

Odpowiednio dobrane tupety, do których wykonania wykorzystano wyłącznie naturalne włosy doskonale komponują się z naturalnymi pasmami, pozwalając uzyskać efekt gęstszych i dłuższych włosów, który z pewnością przypadnie do gustu każdej kobiecie.

Jak dobrać właściwy tupet clip in?

Dobór odpowiedniego tupetu wymaga odpowiedniego przygotowania. Aby uzyskać jak najlepszy rezultat zaleca się wybierać te produkty, do których wytworzenia zastosowano wyłącznie naturalne włosy. To sprawi, że włosy clip in doskonale wpasują się we fryzurę, nie odznaczając się od włosów naturalnych.

Kolejnym elementem, na który należy zwrócić uwagę jest kolor włosów. Tupety wykonane z włosów naturalnych mogą być poddawane koloryzacji, jednak warto zaoszczędzić sobie dodatkowego wydatku i jeszcze przed podjęciem decyzji o zakupie dobrać produkt spełniający oczekiwania. W naszym sklepie oferujemy szeroką gamę produktów, w różnych odcieniach blondów, brązów, czerni i rudości, tak by każda kobieta mogła dopasować coś dla siebie.

Ostatnim punktem, na który warto zwrócić uwagę jest dobór odpowiedniej długości włosów clip in. Jako, że stanowią one tylko „dopełnienie” fryzury, powinny one swą długością być zbliżone do włosów naturalnych. Decydując się na włosy zbyt długie lub za krótkie uzyska się efekt odwrotny do zamierzonego, a doczepy będą się nienaturalnie odznaczać.

W jaki sposób pielęgnować tupet damski clip in?

Odpowiednia pielęgnacja jest niezwykle istotna, aby tupet, do którego produkcji wykorzystano włosy naturalne, na długo zachował swą wyjątkową miękkość i delikatność. Odpowiednio dbając o doczepiane włosy znacząco przedłużysz ich żywotność. Należy pamiętać, że włosy clip in nie wymagają tak częstego mycia jak włosy naturalne. Włosy clip in  nie są narażone na ciągły kontakt z sebum, wytwarzanym przez skórę głowy, dlatego pielęgnacja nie jest tak wymagająca. Dla zachowania odpowiedniego poziomu świeżości włosy clip in powinny być myte średnio raz w tygodniu. Taki zabieg pozwoli usunąć brud, nie powodując uszkodzeń tupetu.

Przede wszystkim należy pamiętać również o tym, by starannie usuwać wszelkie, nawet najmniejsze supełki. Włosy naturalne są podatne na plątanie, dlatego tak ważne jest, aby nie dopuścić do powstawania kołtunów. Zaniedbanie nawet niewielkich splątań może skutkować tym, że włosy clip in będą wyglądać nieestetycznie, przez co ich stosowanie może być niekomfortowe.

Aby nie dopuścić do uszkodzenia tupetu wszystkie nasze produkty sprzedawane są wraz z broszurą zawierającą cenne wskazówki w zakresie odpowiedniej pielęgnacji włosów. Postępując zgodnie ze wskazówkami sprawi, że włosy będą przez długi czas zachwycać swoim wyglądem.

Co warto wiedzieć o włosach doczepianych clip in?

Doczepiane włosy w formie tupetów clip in cieszą się coraz większą popularnością, za sprawą ich wyjątkowej, całkowicie nieinwazyjnej struktury. Włosy na klipsy pozwalają w szybki i wygodny sposób zagęścić fryzurę bez konieczności wydawania fortuny na drogie zabiegi fryzjerskie. Ich niewątpliwą zaletą jest również to, że dzięki zastosowaniu metody clip in włosy naturalne nie są obciążane, więc nawet długotrwałe noszenie nie wpływa na ich kondycję.

Przedłużanie włosów z wykorzystaniem metody clip in zapewnia również niesamowitą wygodę. Włosy doczepiane można swobodnie zdejmować do snu, co sprawia, że włosy nie plączą się i nie tracą na jakości.

Kolejnym istotnym plusem, jaki niosą ze sobą włosy naturalne clip in jest możliwość wybrania odpowiedniego produktu, który doskonale dopasuje się do naturalnego odcienia włosów. W zależności od upodobań można wybrać tupet damski o odpowiedniej długości i kolorze. W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór tupetów clip in w następujących odcieniach: średni blond, ciemny blond, jasny brąz, ciemny brąz, rudych oraz czarnych. Niektóre z dostępnych modeli występują ze skrętem i falami, tak aby jak najlepiej wmieszały się we włosy naturalne.

Włosy doczepiane są do naturalnych przy wykorzystaniu szpilek clip in, zaś kosmki umiejscawiane są na starannie wykonanej siatce. To sprawia, że topery nie przemieszczają się, a włosy idealnie wtapiają się we włosy naturalne.

Jak nosić tupety clip in?

O tym, w jaki sposób nosić włosy clip in decyduje szereg czynników. Wszystko jest zależne od tego, na jakim efekcie zależy posiadaczce tupetu. Aby dopasować odpowiedni włosy clip in należy odpowiedzieć na następujące pytania:

  1. Na jakim efekcie Ci zależy?

Wiele kobiet nie wie, jaki efekt chciałyby uzyskać przy zastosowaniu tupetu. To sprawia, że mogą być nie do końca zadowolone z uzyskanego rezultatu. Należy pamiętać o tym, że tupet damski nie sprawdzi się u osób, które utraciły włosy naturalne bądź są w trakcie leczenia, któremu towarzyszy intensywne wypadanie włosów.

Choć tupety nie powodują nadmiernego obciążenia włosów naturalnych, to należy pamiętać, że odpowiednie umocowanie doczepów clip in wymaga odpowiedniej podstawy. Wypadające w  trakcie przebiegu m.in. chemioterapii włosy nie będą w stanie udźwignąć dodatkowego ciężaru jakim są włosy doczepiane.

Tym samym włosy clip in powinny wybierać wyłącznie te osoby, którym zależy na dodaniu objętości lub długości włosom naturalnym. Odpowiednio dobrane włosy clip in sprawdzą się w tym przypadku doskonale i w przeciwieństwie do peruki, nie będą wymuszały stosowania specjalistycznych czepków.

  1. Jak wyglądają Twoje naturalne włosy?

To pytanie również jest bardzo istotne. Eksperci uważają, że tupety powinny być stosowane w przypadku włosów, których długość, mierzona od nasady aż do końca, wynosi 15 cm i więcej. Dzieje się tak, ponieważ w przypadku krótszych włosów może być niemożliwe ukrycie szpilek mocujących, co może powodować dyskomfort podczas noszenia.

  1. Czy tupet ma być dodatkiem, czy codziennym rozwiązaniem?

Odpowiedź na to pytanie nie musi być decydująca, w kwestii wyboru tupetu, jednak warto wziąć ją pod uwagę. Jeśli tupet ma stanowić rozwiązanie czasowe, jako dodatek do imprezowych stylizacji, to jego wybór nie będzie trudny. W tym przypadku kierować się można przede wszystkim swoją fantazją i planowanym do uzyskania efektem.

Zupełnie inaczej sprawa będzie wyglądała w przypadku zakupu tupetu jako stałego rozwiązania, często wybieranego przez osoby, które dotknął problem przedwczesnego łysienia. Włosy clip in uznawane są w tym przypadku za najlepsze rozwiązanie. Nie wymagają dużych nakładów finansowych, jak w przypadku zabiegu przeszczepiania włosów, a dodatkowo są całkowicie bezinwazyjne.

Decydując się na zakup tupetu, który będzie stanowił codzienny element uczesania należy dobrać nie tylko odpowiedni kolor i fakturę włosa, ale dodatkowo długość, w jakiej czujemy się najbardziej komfortowo. Jest to istotne, ponieważ dla zachowania w pełni naturalnego efektu włosy naturalne powinny być regularnie przycinane do długości włosów doczepianych.

tupet damski czarny przed i po

tupet damski czarny przed i po

Włosy clip in – jakie zabiegi fryzjerskie można stosować?

Włosy clip in, które zostały wykonane wyłącznie z naturalnych pasm są w pełni podatne na różnego rodzaju zabiegi fryzjerskie, pod warunkiem, że będą one przeprowadzane przez wykwalifikowanego fryzjera.

Odpowiednio pielęgnowane włosy clip in mogą być poddawane koloryzacji, w celu uzyskania koloru zbliżonego do posiadanego. Dobrze wykonane farbowanie, przy wykorzystaniu profesjonalnych preparatów nie wpłynie na pogorszenie jakości włosów.

Włosy clip in mogą, a nawet powinny być również poddawane odpowiednim zabiegom stylizacyjnym, w tym prostowaniu, kręceniu czy suszeniu. Jednak przed przystąpieniem do stylizacji w wysokich temperaturach należy pamiętać o tym, by odpowiednio zabezpieczyć włosy odpowiednimi preparatami termoochronnymi.

Dodatkowo, włosy clip in mogą być poddawane następującym zabiegom:

  • keratynowe prostowanie,
  • farbowanie ombre, sombre,
  • strzyżenie.

Odpowiednio pielęgnowane włosy clip in będą zachwycały swą jakością przez wiele lat, gwarantując niesamowity efekt.

Włosy clip in naturalne – jaka cena?

Cena jaką będzie trzeba zapłacić za doczepiane włosy uzależniona jest od wielu czynników. Jednym z nich jest typ włosów jakie zostały wykorzystane do produkcji. Im wyższa kasa włosa, tym za produkt trzeba będzie zapłacić więcej, jednak z pewnością przełoży się to na znacznie wyższą jakość tupetu damskiego clip in. Za słowiańskie włosy dziewicze trzeba będzie zapłacić znacznie więcej, niż za tupety wykonane z najpowszechniej występujących włosów azjatyckich.

Kolejnym czynnikiem wpływającym na cenę włosów doczepianych jest ich gęstość, długość i grubość. Im więcej włosów zostanie wykorzystanych do produkcji tupetu, tym więcej trzeba będzie za niego zapłacić. Jednak cena z pewnością będzie warta jakości jaką gwarantują gęste doczepy clip in.

Tupety damskie – włosy doczepiane clip in – sklep

Wysoka jakość, niskie ceny, szybkie dostawy

Przejdź do sklepu