Włosy powinny być ozdobą każdej kobiety. Piękne, gęste, zadbane i najlepiej naturalne. Jednak w życiu zdarzają się sytuacje, kiedy naturalne włosy są w złej kondycji, czy jest to spowodowane tak drastyczną sytuacją, jak chemioterapia czy po prostu złą pielęgnacją. Niezależnie od przyczyny, przychodzimy wtedy z ratunkiem. W sklepie tanieperuki.pl znajdziesz peruki w korzystnych cenach, które z pewnością poprawią Twój wygląd, a tym samym nastrój i przywrócą radość z życia.

Przejdź do sklepu

A może chcesz po prostu przebrać się za jakąś postać na event tego typu? Pragniesz odmienić swoją fryzurę, lecz nie jesteś gotowa na cięcie lub farbowanie? W tych wypadkach również znajdziesz tu coś dla siebie!

Peruki mieszane blond

Peruki mieszane blond

Peruki mieszane

Co kryje się pod tą kategorią? Oferowany tu rodzaj peruk – peruki z włosów mieszanych – to peruki składające się z włosów zarówno naturalnych, jak i syntetycznych. Zwykle ich proporcje rozkładają się pół na pół. Peruki z włosów mieszanych to połączenie najwyższej jakości, jaką gwarantują włosy naturalne użyte do zrobienia peruki, jak i rozsądnej ceny zapewnianej przez perukę syntetyczną. To doskonały kompromis dla Pań ceniących wysoką jakość produktu, lecz nie chcących wydawać majątku na zakup włosów naturalnych. Dodatek włosów syntetycznych znacząco obniża cenę peruki, ale nie sprawia, że wygląda ona sztucznie. Mieszanka włosów naturalnych i syntetycznych daje wrażenie pięknych i zadbanych włosów. Dzięki takiej peruce każda jej właścicielka poczuje się atrakcyjnie!

Stylizacja

Peruka jest bardzo wygodną częścią garderoby. Po jej założeniu włosy zawsze wyglądają dobrze, a wyrażenie bad hair day odchodzi w zapomnienie. Jednak zakup peruki nie oznacza wcale, że trzeba rezygnować ze stylizacji fryzury. Peruki, tak samo jak włosy, można dowolnie układać, czesać, poddawać różnym zabiegom kosmetycznym. Peruki mieszane są dość odporne na stylizacje z użyciem wysokich temperatur. Zwykle można bez problemu prostować je prostownicą lub układać w miękkie loki lokówką czy potraktować karbownicą. Przed zdecydowaniem się na taki zabieg należy jednak dokładnie zapoznać się z parametrami danego produktu. Jedne peruki lepiej znoszą takie traktowanie, inne szybciej mogą się zniszczyć. Warto też zachować pewien umiar i sięgać po prostownicę czy lokówkę jedynie wyjątkowo, z okazji wybranych wyjść, a nie używać ich na co dzień.

Dla kogo przeznaczone są peruki z włosów mieszanych?

Peruki z włosów mieszanych dedykowane są dla kobiet, które tracą włosy na skutek cech genetycznych albo chorób cywilizacyjnych. Peruki przeznaczone są także dla osób dotkniętych łysieniem plackowatym albo tracącym włosy w wyniku kuracji antynowotworowej. Chociaż peruki zaprojektowane są z myślą o tej grupie odbiorczyń, nie ma żadnych przeszkód, by peruki używał dosłownie każdy. Można założyć ją na własne włosy. Zmiana wizerunku? Przebranie na zabawę? A może chęć stania się posiadaczką długich włosów bez konieczności czekania miesięcy czy nawet lat na to, aż wystarczająco urosną? Peruki z włosów mieszanych świetnie się sprawdzą w każdej z tych sytuacji. Dzięki sporej ilości włosów naturalnych do złudzenia przypominają naturalne pasma.

Peruka mieszana blond

Peruka mieszana blond

Którą perukę z włosów mieszanych wybrać?

Sklep tanieperuki.pl to największy sklep internetowy z perukami tanimi oraz w dobrej jakości. Nasze peruki z włosów mieszanych składają się z 50% włosów naturalnych, 50% włosów syntetycznych. Oferujemy szeroki wybór produktów pochodzących od sprawdzonych producentów. W naszym asortymencie dostępne są peruki różnej długości, w różnych stylach oraz kolorach. Marzysz o długich włosach, które będziesz mogła dowolnie układać czy raczej o krótkiej, wygodnej, zawsze właściwie ustylizowanej fryzurze? Poszukujesz atrakcyjnego blondu, zmysłowych brązów w różnych odcieniach, a może najbardziej do twarzy Ci w ciemnych kosmykach? Wszystkie te opcje znajdziesz w naszym sklepie. Rozejrzyj się w kategorii peruk z włosów mieszanych i wybierz produkt najlepszy dla siebie! Zapraszamy do zakupów.

Peruki mieszane – zobacz ofertę

Wysoka jakość, niskie ceny, szybkie dostawy

Przejdź do sklepu