Dziękujemy za zainteresowanie współpracą. Nasz sklep oferuje szeroki wybór najwyższej jakości peruk naturalnych, peruk syntetycznych, peruk mieszanych, tupetów doczepianych, systemów męskich i innych dopinek do włosów.

Wszystkie peruki dostępne w naszej ofercie to wyroby medyczne zarejestrowane w Europie. Dzięki temu, możliwa jest refundacja produktów dla pacjentów dysponujących receptą.

Jeżeli jesteś właścicielem salonu fryzjerskiego, sklepu medycznego, sklepu z perukami lub sklepu z kosmetykami, poszukujesz hurtowni peruk oferującej peruki medyczne oraz jesteś zainteresowany oferowaniem naszych produktów swoim klientom, skontaktuj się z nami.

Hurtownia online

Oferujemy konkurencyjne ceny peruk i tupetów marek:Belle Tress, Henry Margu, Wig USA, Hairly

  • Belle Tress to wysokiej jakości peruki i tupety syntetyczne w szerokiej gamie kolorystycznej.
  • Henry Margu to peruki i tupety syntetyczne oraz dopinki do włosów wykonane z najlepszego na rynku kanekalonu, a także peruki naturalne z włosów Super Remy.
  • WigUSA oferuje w szczególności najwyższej jakości peruki oraz tupety naturalne z włosów Super Remy oraz peruki syntetyczne.
  • Hairly to nasza marka własna peruk syntetycznych, tworzonych z serca dla naszych klientek.

Oferujemy korzystne ceny, szybkie czasy dostawy, niskie minimalne wartości zamówienia. Profesjonalna obsługa gwarantowana.

Wszystkie nasze produkty dostępne są w konkurencyjnych cenach oraz z szybkimi czasami dostaw, dzięki czemu będą Państwo mogli powiększyć swoją ofertę o szeroki wachlarz peruk z włosów naturalnych, syntetycznych oraz tupetów z włosów naturalnych.

Zapraszamy do współpracy. Świetne jakościowo peruki, produkty wysokiej jakości wspomogą Państwa salon peruk i zadowolą każdego klienta który jest zainteresowany peruką medyczną, odpowiednią również dla pacjenta onkologicznego.

Hurtownia peruk, tupetów clip-in online

Wysoka jakość, niskie ceny, szybkie dostawy

Skontaktuj się z nami