Utrata włosów dla każdego, zwłaszcza dla kobiet, to niezwykle ciężkie doświadczenie. Nie ma się czemu dziwić – fryzura to znak rozpoznawczy każdej osoby. Zamiast jednak smucić się z powodu braku włosów, warto uśmiechnąć się do myśli, że dzięki perukom syntetycznym można mieć fryzurę marzeń (i to nie jedną!)

Jakość peruki to materiał…
Oszałamiającą burzę włosów, długie warkocze, delikatne loki, gustowne koki i upięcia, czerń, rudości, blondy… Aby każda z tych fryzur podkreślała kobiece piękno, obowiązkowo peruka musi być wykonana z wysokiej jakości materiału. Niekoniecznie muszą to być peruki z włosia naturalnego; w naszej perukarni w Warszawie czy Krakowie dostępne mamy peruki syntetyczne, które jednak wyglądem w żaden sposób nie zdradzają, że dana osoba jest naszym klientem.

…profesjonalizm…
Aby jednak uzyskać „efekt wow” należy wyborem peruki zająć się profesjonalnie. Podobnie jak fryzjer nie narzuci każdej kobiecie tej samej fryzury i nie zafarbuje czy zetnie jej pięknych włosów tak samo, jak kilku innym klientkom wcześniej, tak samo my zalecamy dopasowanie peruki na miarę swoich potrzeb. Podobnie jak spodnie w zbyt małym rozmiarze uwierają, krępują ruchy i powodują dyskomfort, tak samo włosy, które nie leżą idealnie i po prostu nie współgrają z naturalnym pięknem, mogą stać się przyczyną złego samopoczucia.

…różnorodność…
Kobiety korzystające z peruk mają pewną przewagę nad tymi, które ich nie noszą. Mowa o możliwości zmiany fryzury w kilka minut! Wygodne czepki pozwalają na prędką metamorfozę i tak, pani z blond warkoczem może przeobrazić się w rudowłosą diwę z burzą loków! Dla osób, które lubią być każdego dnia kimś innym, mogą zaszaleć ze swoich wyglądem i zachwycać wszystkich wokół nieskazitelną fryzurą.

…pielęgnacja…
Przyjemności płynące z fajnej fryzury to jednak nie wszystko – o perukę trzeba zadbać. Pielęgnacja peruki odbywa się tak samo, jak u każdego, kto posiada włosy. Należy ją regularnie myć i czesać, aby mogła służyć latami i nie zdradzała sekretu, który kobieta chciałaby zachować dla siebie. Oprócz wachlarza peruk oferta perukarni zawiera zwykle także serię produktów odpowiednich do pielęgnacji, dlatego i o to warto zapytać podczas „kupna fryzury”.

…i Twoje piękno!
Decydując się na tego typu zakup, pamiętaj, by wybrać włosy, w których będziesz czuła się kobieco i pewnie – tylko wtedy inni dostrzegą Twoje piękno, kiedy emanować będziesz seksapilem i pewnością siebie. Pamiętaj – kobieta z włosami syntetycznymi to też kobieta; tak samo masz prawo czuć się wartościową i urodziwą osobą, a to, że skrywasz pewną tajemnicę… kogo to obchodzi? ;)