Szukając odpowiedniej peruki staniemy przed wyborem: peruka naturalna lub z włosów syntetycznych. Nie jest to wcale tak oczywista decyzja. Biorąc pod uwagę ogólny wygląd, ale przede wszystkim wysoką jakość i trwałość – peruka z włosów naturalnych zdecydowanie wygrywa. Jednak za tak licznymi zaletami, idzie także dość wysoka cena. Ile kosztuje peruka naturalna i czy warto się na nią zdecydować? 

Peruka naturalna – co powinniśmy o niej wiedzieć?

Peruki naturalne to takie, które zostały wykonane z włosa ludzkiego – są to więc produkty najwyższej jakości. Dzięki temu, zakładając taką perukę możemy doskonale imitować prawdziwą fryzurę. Zachowuje się ona na głowie tak samo, jak włosy naturalne. Dodatkową zaletą jest fakt, że można przeprowadzać na niej zabiegi fryzjerskie, takie jak strzyżenie czy farbowanie. Peruka z włosów naturalnych może być poddawana również myciu, suszeniu suszarką, ale także modelowaniu prostownicą oraz lokówką a dzięki użyciu włosów słowiańskich cała fryzura będzie wyglądać jak naturalne włosy.

Jako, że jest to włos ludzki, ale pozbawiony cebulki i wszystkich substancji odżywczych, należy zadbać o wyjątkowo staranną pielęgnacje. Odpowiednio zadbana peruka naturalna będzie cieszyła oko przez długi czas i dostarczać komfortu noszenia każdego dnia. W naszym sklepie znajdziesz tylko i wyłącznie peruki z naturalnych włosów najwyższej jakości. Przekonaj się sama.

Ile kosztuje peruka naturalna?

Zakup peruki wiąże się z niemałym wydatkiem, zwłaszcza jeżeli zależy nam na peruce z włosa naturalnego. Wyrób syntetyczny możemy kupić już nawet od 250 złotych, jednak w tym przypadku należy pamiętać, że cena to wyznacznik jakości. Peruka naturalna jest dosyć droga, ale zyskujemy dzięki temu produkt niezwykle trwały i odporny, a w dodatku wyglądający identycznie jak prawdziwe włosy. Ta ostatnia cecha jest najważniejsza, kiedy zależy nam, aby peruka nie rzucała się w oczy.

Naturalną perukę możemy zakupić już od około 2 500 złotych. Mówimy w tym przypadku o najtańszych modelach. Ceny mogą być wyższe, przede wszystkim w zależności od długości naturalnego włosa, jego grubości, a także rodzaju. Nasz świat peruk oferuje peruki z włosów naturalnych europejskich słowiańskich, które doskonale pasują do typu urody w naszym regionie – tylko to jest gwarancją świetnego samopoczucia i idealnego dopasowania. Najdroższe są włosy słowiańskie i europejskie – koszt średnio od 3 500 do 7 000 złotych.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą peruk w naszym sklepie. Znajdziesz tam między innymi peruki naturalne z włosów słowiańskich, peruki syntetyczne oraz nowość hybrydową – peruki mieszane – są one połączeniem peruki z włosów naturalnych z peruką syntetyczną – jest to swoisty kompromis cenowy i jakościowy pomiędzy produktami z naturalnych włosów a a produktami z włosów sztucznych.

Pamiętaj również że wszystkie peruki naturalne dostępne w naszym sklepie możesz przymierzyć w domu oraz zwrócić je do 14 dni bez podania przyczyny.